Upisi 2021./2022.

24. svibnja 2021. počele su prijave za upis u prvi razred srednje škole kroz Nacionalni informacijski sustav prijava i upisa u srednje škole (www.upisi.hr).

25. lipnja 2021. kreće prijava obrazovnih programa i traje do 7. srpnja 2021.

10. srpnja 2021. objava konačnih ljestvica poretka.

Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš u šk. god. 2021./2022. upisuje sljedeća usmjerenja:

Trajanje obrazovanja: 4 godine

• Opća gimnazija – 18 učenika
  • Ekonomist – 18 učenika
  • Elektrotehničar – 18 učenika

Trajanje obrazovanja: 3 godine

• Elektroinstalater – 9 učenika
  • Administrator – 6 učenika
  • Konobar – 9 učenika

Nema bodovnog praga.

Detaljne informacije se nalaze u dokumentima MZOS-a.

12. – 13. srpnja 2021. od 08.00 do 12.00 h - dostava potpisanog obrasca o upisu u I. razred srednje škole (upisnice) i dokumentacije – osobno ili na e-adresu škole: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Upisnicu elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Detaljnije obavijesti će biti naknadno postavljene na web stranici škole, rubrika UPISI.

Anita Goreta, pedagoginja

1. NATJEČAJ ZA UPIS 22 KB
2. PROGRAMI - TROGODIŠNJA ZANIMANJA 220 KB
3. PROGRAMI - ČETVEROGODIŠNJA ZANIMANJA 204 KB
4. UVJETI UPISA 168 KB

Obavijest o upisu u školsku godinu 2020./2021. za druge, treće i četvrte razrede - nova obavijest

UPISI U ŠKOLSKU GODINU 2020./2021.
ZA DRUGE, TREĆE I ČETVRTE RAZREDE
PREBAČENI SU NA PRVI DAN NASTAVE
7.9.2020. (PONEDJELJAK)

NA UPIS DONIJETI:

• UPISNICU (ISPUNITI U ŠKOLI)
  • SVJEDODŽBU PRETHODNOG RAZREDA
  • UPLATNICU – dokaz o uplati; Primjer ispunjene uplatnice pogledajte OVDJE.
  • Dnevnik stručne (ljetne) prakse (potpisan od mentora)

NAPOMENE:

• UPLATA ZA POVEĆANE TROŠKOVE OBRAZOVANJA: 100 KUNA – ZA SVA ZANIMANJA; (Ukoliko brat ili sestra pohađaju istu školu, stariji/a uplaćuje umanjenu cijenu, 50 kuna.);
  • Učenici korisnici potpore Centra za socijalnu skrb oslobođeni su plaćanja – donijeti potvrdu nadležnog Centra

Potvrda upisa u 1. razrede za školsku godinu 2020./2021. - jesenski rok

POTVRDA UPISA U 1. RAZREDE – jesenski rok
Srijeda 2.9.2020.
od 8 - 12 sati
SREDNJA ŠKOLA IVANA MEŠTROVIĆA
Poljana 1, Drniš

Potrebno je donijeti sljedeće dokumente na potvrdu upisa:

• potpisana upisnica (isprintati iz aplikacije nakon objave konačnih lista i popuniti sve prazne rubrike, potpisati roditelj i učenik)
  • liječnička svjedodžba medicine rada (elektrotehničar, elektromehaničar) ili potvrda nadležnog školskog liječnika (ekonomija, konobar)
  • potvrde za sve dodatno ostvarene bodove pri upisu (otežani uvjeti, natjecanja..)
  • dokaz o uplati troškova školovanja (kopija uplatnice ili potvrda o on-line uplati); Primjer ispunjene uplatnice pogledajte OVDJE.

Uprava škole

Obavijest o upisu u 1. razred

Dostava potpisanog obrasca o upisu u 1. razred srednje škole (upisnice):

27. i 28.07.2020. godine
od 08:00 do 14:00 sati u učionici broj 5.

VAŽNO: Zbog specifične situacije u kojoj se nalazimo izazvane epidemijom virusa COVID-19, ove godine omogućena je dostava upisnica i ostale dokumentacije elektroničkim putem (SKENIRANA ili SLIKANA) na e-adresu srednje škole. Navedenu dokumentaciju elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga srednja škola mogla kontaktirati.

Mrežna stranica Nacionalnog informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole nalazi se na sljedećem linku:

PRIJAVA U NACIONALNI INFORMACIJSKI SUSTAV (UPISI U SREDNJE ŠKOLE)

Upisi 2020./2021.

1. lipnja 2020. godine počele su prijave za upis u prvi razred srednje škole kroz Nacionalni informacijski sustav prijava i upisa u srednje škole (www.upisi.hr).

Od 8.7.2020. godine moći će se prijavljivati obrazovni programi.

Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš u šk. god. 2020./2021. upisuje slijedeća usmjerenja:

• Opća gimnazija – 18 učenika (Trajanje obrazovanja: 4 godine)
  • Ekonomist – 18 učenika (Trajanje obrazovanja: 4 godine)
  • Elektrotehničar – 18 učenika (Trajanje obrazovanja: 4 godine)
  • Elektromehaničar – 9 (Trajanje obrazovanja: 3 godine)
  • Administrator – 7 učenika (Trajanje obrazovanja: 3 godine)
  • Konobar – 9 učenika (Trajanje obrazovanja: 3 godine)

Nema bodovnog praga.

Detaljne informacije se nalaze u dokumentima MZOS-a:

Natječaj za upis učenika 2020./2021.

27. – 28.7. 2020. od 08.00 do 14.00 h - dostava potpisanog obrasca o upisu u I. razred srednje škole (upisnice) i dokumentacije – osobno ili na e-adresu škole: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Detaljnije obavijesti će biti naknadno postavljene na web stranicu škole.

1. NATJEČAJ ZA UPIS 205 KB
2. PRILOG UZ NATJEČAJ 13 KB