Obavijest o upisu u 1. razred

Dostava potpisanog obrasca o upisu u 1. razred srednje škole (upisnice):

27. i 28.07.2020. godine
od 08:00 do 14:00 sati u učionici broj 5.

VAŽNO: Zbog specifične situacije u kojoj se nalazimo izazvane epidemijom virusa COVID-19, ove godine omogućena je dostava upisnica i ostale dokumentacije elektroničkim putem (SKENIRANA ili SLIKANA) na e-adresu srednje škole. Navedenu dokumentaciju elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga srednja škola mogla kontaktirati.

Mrežna stranica Nacionalnog informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole nalazi se na sljedećem linku:

PRIJAVA U NACIONALNI INFORMACIJSKI SUSTAV (UPISI U SREDNJE ŠKOLE)

Upisi 2020./2021.

1. lipnja 2020. godine počele su prijave za upis u prvi razred srednje škole kroz Nacionalni informacijski sustav prijava i upisa u srednje škole (www.upisi.hr).

Od 8.7.2020. godine moći će se prijavljivati obrazovni programi.

Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš u šk. god. 2020./2021. upisuje slijedeća usmjerenja:

• Opća gimnazija – 18 učenika (Trajanje obrazovanja: 4 godine)
  • Ekonomist – 18 učenika (Trajanje obrazovanja: 4 godine)
  • Elektrotehničar – 18 učenika (Trajanje obrazovanja: 4 godine)
  • Elektromehaničar – 9 (Trajanje obrazovanja: 3 godine)
  • Administrator – 7 učenika (Trajanje obrazovanja: 3 godine)
  • Konobar – 9 učenika (Trajanje obrazovanja: 3 godine)

Nema bodovnog praga.

Detaljne informacije se nalaze u dokumentima MZOS-a:

Natječaj za upis učenika 2020./2021.

27. – 28.7. 2020. od 08.00 do 14.00 h - dostava potpisanog obrasca o upisu u I. razred srednje škole (upisnice) i dokumentacije – osobno ili na e-adresu škole: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Upisnicu elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Detaljnije obavijesti će biti naknadno postavljene na web stranicu škole.

1. NATJEČAJ ZA UPIS 205 KB
2. PRILOG UZ NATJEČAJ 13 KB