Organizacija nastave

• Nastava se organizira u petodnevnom radnom tjednu.
  • Za usmjerenja po JMO sustavu organizira se i rad subotom za obavljanje praktične nastave izvan škole.
  • Izvannastavne aktivnosti i pojedine sekcije mogu raditi poslije podne i subotom po dogovoru sa učenicima i voditeljima.
  • Cijela nastava se organizira u jutarnjoj smjeni.
  • Početak nastave je u 8.00 sati, a završetak dnevnog rada je u 14.00 sati.
  • Ponekad nastavnici imaju roditeljske sastanke i primanje roditelja poslije podne.
  • Isto tako dodatna nastava se može organizirati poslije podne.
  • Praktična nastava se djelomično organizira u školskim radionicama a djelomično u poduzećima i obrtima.
  • Učenici po JMO imaju 20 dana ljetne prakse.
  • Učenici strukovnih zanimanja preko ljeta imaju praksu u trajanju od 80 sati.

Radno vrijeme ravnatelja, pedagoga, knjižničarke, tajnice, referenta za učenička pitanja i računovodstva je od 7.00 sati do 15.00 sati. Rad sa strankama je od 8.00 do 14.00 sati.

Vrijeme rada školske knjižnice za korisnike je od 8.00 sati do 14.00 sati.