Termini konzultacija s nastavnicima

. Objavljeno u Kutak za roditelje

Poštovani roditelji, ovdje su navedeni termini primanja kod nastavnika. U slučaju da želite doći na primanje, najavite se razredniku svojeg djeteta, te će će on/a osigurati da nastavnik s kojim se želite sastati bude obaviješten i spreman za vaš dolazak.

ANKETA ZA RODITELJE – STRUKOVNA USMJERENJA (elektrotehničar, ekonomist, administrator, konobar, elektromehaničar, elektroinstalater)

Poštovani roditelji!

U našoj školi se svake godine provodi projekt Samovrednovanje škole u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih. Jedan od važnih pokazatelja kvalitete rada škole je i vaše mišljenje i zadovoljstvo školom koju vaše dijete pohađa.

Molimo vas da izdvojite nekoliko minuta te klikom na poveznicu ankete odgovorite na postavljena pitanja te tako doprinesete poboljšanju kvalitete rada i organizaciji nastave u našoj školi.

Unaprijed vam zahvaljujemo!

Predsjednik Povjerenstva za samovrednovanje
Anita Pavletić, mag.paed. i mag.educ.philol.franc.

Anketa za roditelje - strukovna usmjerenja (elektrotehničar, ekonomist, administrator, konobar, elektromehaničar, elektroinstalater)

Poštovani roditelji!

U našoj školi se već dugi niz godina provodi projekt Samovrednovanje škole u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih. Jedan od važnih pokazatelja kvalitete rada škole je i vaše mišljenje i zadovoljstvo školom koju vaše dijete pohađa.

Unaprijed vam zahvaljujemo!

Povjerenstvo za samovrednovanje

Predsjednik Povjerenstva
Anita Goreta, mag.paed. i mag.educ.philol.franc.

Dani medijske pismenosti 2021.

. Objavljeno u Kutak za roditelje

U organizaciji Agencije za elektroničke medije i Ureda UNICEF-a za Hrvatsku te brojnih drugih partnera i pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture i medija i Ministarstva znanosti i obrazovanja, od 19. do 25. travnja, s različitim aktivnostima i u tjednima prije i poslije, održat će se 4. Dani medijske pismenosti.

Cilj projekta je osvijestiti javnost o važnosti medijske pismenosti i osigurati što većem broju građana, posebice djeci i mladima, prilike za učenje o medijima.

Stoga, pozivamo i Vas roditelje da pristupite poveznici OVDJE gdje možete pronaći vrijedne informacije i savjete.

Anita Goreta, pedagoginja