Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Osnovne informacije o projektu

. Objavljeno u Energetska obnova zgrade Srednje škole Ivana Meštrovića na adresi Poljana 1, Drniš

NAZIV PROJEKTA: „Energetska obnova zgrade Srednje škole Ivana Meštrovića na adresi Poljana 1, Drniš“

KORISNIK: Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš

UKUPNA VRIJEDNOST PROJEKTA: 1.972.141,03 kuna

EU SUFINANCIRANJE PROJEKTA: Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj u okviru Operativnog programa „Konkurentnost i kohezija“ 2014.-2020. u iznosu 797.043,43 kuna

NACIONALNO SUFINANIRANJE PROJEKTA: Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU putem Fonda za sufinanciranje provedbe EU projekata na lokalnoj i regionalnoj razini sufinancira projekt u iznosu 668.294,68 kuna, dok preostalih 506.802,92 kuna sufinancira Šibensko-kninska županija.

RAZDOBLJE PROVEDBE PROJEKTA: 04.08.2017. – 04.02.2019.

OPIS PROJEKTA: Projekt obuhvaća aktivnosti zamjene fasadnih zatvora, postavljanje nove toplinske obloge vanjskih zidova te pojačanje toplinske obloge ravnih krovnih ploča sa obnovom hidroizolacije.

CILJEVI I OČEKIVANI REZULTATI: Provođenjem ovih energetskih mjera zgrada škole će se u potpunosti obnoviti te će se ostvariti energetske uštede i smanjenje emisije CO2 od preko 87%, a postići će se energetski razred škole A+. Također, realizacijom ovog projekta ostvarit će se i značajne financijske uštede, doprinijet će očuvanju okoliša te kvalitetnijem provođenju nastavnih aktivnosti, a kako se škola nalazi na području posebne državne skrbi doprinijet će i ravnomjernom razvoju Šibensko-kninske županije.

KONTAKT OSOBA ZA VIŠE INFORMACIJA O PROJEKTU:

RELEVANTNE INTERNETSKE STRANICE:

1. OSNOVNE INFORMACIJE O PROJEKTU 425 KB