Potvrda upisa u 1. razrede za školsku godinu 2022./2023. - jesenski rok

Ured pedagoginje – 3. kat
SREDNJA ŠKOLA IVANA MEŠTROVIĆA
Poljana 1, Drniš

Zbog specifične situacije u kojoj se nalazimo izazvane epidemijom virusa COVID-19, omogućena je dostava upisnica i ostale dokumentacije osobno ili elektroničkim putem (SKENIRANA ili SLIKANA) na e-adresu srednje škole. Navedenu dokumentaciju elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga srednja škola mogla kontaktirati.

Potrebno je donijeti sljedeće dokumente na potvrdu upisa:

• potpisana upisnica (isprintati iz aplikacije nakon objave konačnih lista i popuniti sve prazne rubrike, potpisati roditelj i učenik)
  • liječnička svjedodžba medicine rada (elektrotehničar, elektromehaničar) ili potvrda nadležnog školskog liječnika (ekonomija, konobar)
  • potvrde za sve dodatno ostvarene bodove pri upisu (otežani uvjeti, natjecanja..)
  • dokaz o uplati troškova školovanja (kopija uplatnice ili potvrda o on-line uplati); primjer ispunjene uplatnice pogledajte OVDJE.

Povjerenstvo za upise

1. NATJEČAJ ZA UPIS UČENIKA U I. RAZRED SREDNJE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ GODINI 2022./2023. 160 KB