POTVRDA UPISA - ljetni rok

POTVRDA UPISA - LJETNI ROK

ponedjeljak 11.7. i utorak 12.7. 2022.

od 8 - 12 sati

SREDNJA ŠKOLA IVANA MEŠTROVIĆA
Poljana 1, Drniš

UPISNA DOKUMENTACIJA:

1. OPĆA GIMNAZIJA:

1. POTPISANA UPISNICA (isprintati iz aplikacije nakon objave konačnih lista, popuniti sve prazne rubrike, potpisati roditelj i učenik)
  2. dokaz o uplati troškova školovanja (kopija uplatnice ili potvrda o on-line uplati)
  3. potvrde za sve dodatno ostvarene bodove pri upisu (otežani uvjeti, natjecanja..)

2. EKONOMIJA:

2. POTVRDA NADLEŽNOG ŠKOLSKOG LIJEČNIKA
  3. dokaz o uplati troškova školovanja (kopija uplatnice ili potvrda o on-line uplati)
  4. potvrde za sve dodatno ostvarene bodove pri upisu (otežani uvjeti, natjecanja..)

3. ELEKTROTEHNIKA:

2. LIJEČNIČKA SVJEDODŽBA MEDICINE RADA

4. ELEKTROMEHANIČAR:

2. LIJEČNIČKA SVJEDODŽBA MEDICINE RADA

5. KONOBAR:

2. POTVRDA NADLEŽNOG ŠKOLSKOG LIJEČNIKA

UČENICI S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU:

2. rješenje Ureda državne uprave o primjerenom obliku školovanja
  3. stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje HZZ-a (umjesto liječničke svjedodžbe medicine rada)
  4. dokaz o uplati troškova školovanja (kopija uplatnice ili potvrda o on-line uplati)

Navedeni dokumenti mogu se donijeti osobno ili dostaviti elektroničkim putem (skenirano ili uslikano) na e-adresu srednje škole: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Navedenu dokumentaciju elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona/broj mobitela) kako bi ga škola mogla povratno kontaktirati.

Učenici koji ne dostave navedenu dokumentaciju u propisanim rokovima gube pravo upisa ostvarenog u ljetnome roku te se u jesenskome roku mogu kandidirati za upis u preostala slobodna upisna mjesta.

*Uputu o sklapanju Ugovora o praktičnoj nastavi učenici će dobiti na početku školske godine od razrednika i mentora praktične nastave.

*Od obveza plaćanja naknade za povećane troškove obrazovanja potpuno su oslobođeni učenici donositelji potvrde Centra za socijalnu skrb i/ili djeca invalida, smrtno stradalih ili nestalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata.

Upisno povjerenstvo