Humanitarna akcija "1 euro za 21 osmijeh" za Centar Juraj Bonaći u organizaciji Svjetske organizacije Down Syndrom i EPAS škola

. Objavljeno u Obavijesti

Uz podršku World Down Syndrom Day, EPAS škole Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš, Srednja škola Lovre Montija Knin, Prva riječka hrvatska gimnazija Rijeka i Tehničko i industrijska škola Ruđera Boškovića Sinj u ožujku provode humanitarnu akciju "1 euro za 21 osmijeh" za naše drage polaznike Centra za odgoj i obrazovanje Juraj Bonaći - podružnica Sinj.

Sav novčani prilog koji će se sakupiti ide u nabavku materijala polaznicima centra kojeg koriste svakodnevno u radionicama kreativno se izražavajući i stvarajući mala umjetnička djela.

Sigurni u veliki uspjeh akcije i ovim putem pozdravljamo veliki i dobar odaziv svih naših učenika i osoblja u školi.