VAŽNA OBAVIJEST ZA UČENIKE O UDŽBENICIMA

. Objavljeno u Obavijesti

Poštovani učenici i roditelji,

obavještavamo vas da u popisu udžbenika na stranicama MZOŠ-a ima nekoliko pogreški vezanih za izbor udžbenika naše škole te vas molimo da uvažite našu ispriku i da učinite koliko možete za ispravnu nabavu udžbenika. Hvala na razumijevanju.

UDŽBENICI MATEMATIKE  ZA 2.,3 I 4. GIMNAZIJE

U popisu su navedeni udžbenici "za prirodoslovnu i matematičku gimnaziju", a trebaju biti navedeni udžbenici istih autora i izdavača s naznakom "za gimnaziju".

Jednake udžbenike imali su vaši kolege učenici proteklih godina.

UDŽBENIK ENGLESKOG JEZIKA za 1.b razred nije upisan. Upisana je samo radna bilježnica. Treba kupiti i udžbenik INSIGHT INTERMEDIATE STUDENT'S BOOK.

UČENICI 2.C I 3.C RAZREDA (ELEKTROINSTALATERI)  neka dođu po popis udžbenika u Školu, jer njihov popis nije objavljen na stranicama Ministarstva.

1. Popis udžbenika za školsku godinu 2014/15 159 KB