U utorak 19. studenog štrajk u školama svih županija

. Objavljeno u Obavijesti

Nezavisni sindikat zaposlenih u srednjim školama Hrvatske i Sindikat hrvatskih učitelja, su 1. listopada 2019. pa sve do ispunjenja zahtjeva, najavili štrajk sa svrhom zaštite i promicanja gospodarskih i socijalnih interesa članova sindikata, posebno zbog ne prihvaćanja zahtjeva za izmjenama i dopunama Uredbe o nazivima radnih mjesta i koeficijentima složenosti poslova u javnim službama.

Članovi Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama Hrvatske Sindikata Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš sudjeluju u najavljenom cirkularnom štrajku u utorak 19. studenog 2019.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

v.d. ravnatelja