NAJAVA: "Fešta o' fizike" [16.05.2015., 9h, Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš]

. Objavljeno u Obavijesti

Nakon jednogodišnje stanke "Fešta o' fizike" kreće ponovo. Ove godine održati će se u našoj školi, dana 16. svibnja 2015. godine, s početkom u 09:00 sati a planirani završetak je u 16:00 sati.

Tema Fešte je "Fizika atmosfere".

Molim vas da planirate svoj dolazak, kao i da prenesete informaciju onima koji su zainteresirani za fiziku ili koji mogu pomoći održavanju Fešte (zanimljivim tematskim prilogom, promidžbom ili financijski).

Također, ukoliko imate rad koji bi bio zanimljiv za temu Fešte, molim vas da nam javite kako bih vas uvrstili u događaj.

Veselimo se vašem dolasku i s optimizmom iščekujemo druženje u opuštenoj i zanimljivoj atmosferi.