Održano 6. kolo Nacionalne kviz lige srednjih škola u Srednjoj školi Ivana Meštrovića Drniš

Naši učenici odigrali su i šesto od osam kola Nacionalne kviz-lige srednjih škola te im preostaju još dva kviza do finala, a održat će se u sljedeća dva četvrtka, u istom terminu, s početkom u 20.00 h u prostoru gornje školske zgrade.

Ove kvizove sastavljali su profesori iz Kviz-udruge Šibenik te ih smatramo korisnima jer odgovori zahtijevaju povezivanje raznih razina i područja znanja u jednom pitanju.

Naši učenici i dalje drže solidnu bodovnu razinu u odnosu na druge natjecatelje te i dalje imamo 4 ekipe po 5 učenika.

Sinoć su nas posjetili i drugi učenici naše škole koji su došli promatrati, ali i neobavezno sudjelovati.

Kvizove četvrtkom u 20.00 h vode prof. J. Živković, prof. A. Tomić i prof. R. Hrstić.

Dok smo ispravljali testove kviza, neki su učenici zaigrali i šah – buduća šah-sekcija!

Tekst i fotografija: R. Hrstić