Učenice Srednje Škole Ivana Meštrovića sudjelovat će na drugom sastanku eTwinning projekta "Europe our DNA"

Junior ambasadorice EU parlamenta Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš ekonomistice trećeg razreda Marija Begonja i Anđela Matić predstavljaju Hrvatsku u eTwinning projektu "Europe our DNA", koji vodi Nicole Vieringa voditeljica EPAS eTwinning grupe.

Na drugom online susretu koji će se održati 22.01.20223. u popodnevnim satima 17 CET ućenice će raditi u radnim grupama s ostalim učenicima iz EU i prisustvovati predavanju Miss. Arizze Nocum.