Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš primljena u novu sezonu projekta Škola budućnosti

Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš primljena u novu sezonu (treća godina) projekta Škola budućnosti powered by STEMI, Infobip & A1.

Ove godine u aktivnostima biti će uključeni učenici 2g i 3g razreda smjer ekonomisti s mentoricom Martinom Jerković univ.spec.oec.

U uvodnom webinaru u petak 4.11.2022. u 9:00h za popodnevnu smjenu i u 14:30h za jutarnju smjenu, sudionici su upoznati s osnovnim informacijama vezanim uz projekt. Neke od njih su: sadržaj projekta (plan i hodogram), informacije o odabiru škola u pojedini program (Robotika, IoT, AI), sadržaj programa (milestones and checkpoints), plan treninga/edukacije nastavnika i najava završnog eventa i GOAT talksa.