Obilježavanje Dana Erasmusa 2022. u Srednjoj školi Ivana Meštrovića Drniš

Planiranim aktivnostima obilježavaju se Dani Erasmusa 2022 u Srednjoj školi Ivana Meštrovića Drniš.

Učenici ekonomskih škola i nastavnici Martina Jerković, Tatjana Bašić i Tajana Anzulović realizacijom online sastanaka putem Zoom platforme, proveli su anketu, razmijenili iskustava o radu na e-Twinning platformi te radu na Erasmus+ projektima.

Učenice 3g razreda ekonomistice Maja Silov, Paola Gorta, Marija Begonja, Marijeta Ćevid, Anđela Matić i Jelena Pastuović gostovale na lokalnom Radio Drnišu gdje su u radio emisiji iznijele svoja dosadašnja iskustva o radu na platformi e-Twinning kao i novostečene vrijednosti i vještine koje su radom usvojile na dosadašnjim projektima.