Maturalno putovanje, Prag 2014.

Ekskurzija je realizirana u vremenu od 14. lipnja do 21. lipnja 2014. godine. Na ekskurziju je putovalo 43 učenika i to:

• 22 učenika iz gimnazije
  • 11 učenika iz ekonomske
  • 7 učenika iz elektro smjera i
  • 3 učenika iz trogodišnjih zanimanja.

Voditelji su bili Ljiljana Bjegović, prof. i Martina Jerković univ.spec.oec.,prof.mentor. Putovanje se realiziralo sa putničkom agencijom Eridan iz Kaštel Starog. Pratitelj vodič iz agencije bio je Hrvoje Milinović, putovalo se prevozničkom kućom "Čupić" iz Drniša.

Svi predviđeni ciljevi putovanja, druženje, zabava, upoznavanje novih krajeva kultura i vrijednost su realizirani bez ikakvih odstupanja ili problema. Polog u hotelu u potpunosti je vraćen učenicima bez ijedne primjedbe na ponašanje učenika u hotelu. Kao voditeljice maturalne ekskurzije posebno želimo istaknuti učenike 3B razreda i obrtnike koji su se istaknuli lijepim i primjerenim ponašanjem.

U prilogu su fotografije učenika s ekskurzije koje će nadamo se barem malo dočarati lijepu atmosferu, ugođaj i smisao svake pa i ove ekskurzije.

Martina Jerković, prof. mentor