Obilježavanje Dana medijske pismenosti

Junior ambasadori SŠ Ivana Meštrovića Drniš obilježavaju raznim aktivnostima (kviz, debata i radio emisija) Dane medijske pismenosti u suradnji s Medijskom pismenosti.

Učenice Gabriela Bitunjac i Katarina Knežević ekonomistice izradile kviz o Medijskoj pismenosti i novinarstvu.

Održana radio emisija na Radio Drnišu u kojoj su junior ambasadorice EU parlamenta s voditeljicom Anicom Matić govorile o Medijima i novinarstvu te o Medijima i emocijama. Vrlo vješte i educirane učenice Paula Goreta, Marijeta Ćevid, Gabriela Bitunjac i Katarina Knežević ekonomistice bile su izvrsni sugovornici u radio emisiji. Bravo!

Mentorica
Martina Jerković univ. spec. oec.