Učenici Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš na školskom državnom natjecanju u malom nogometu

Učenici Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš sudjelovali su na školskom državnom natjecanju u malom nogometu. Natjecanje je održano u Poreču  u razdoblju od 1.4. do 3.4.2022. godine.

Šest članova Školskog sportskog kluba „Oluja“: Lovre Čupić 2.b, Ante Malenica 2.g, Duje Cigić 3.g, Duje Vranjković 2.g, Domagoj Mihaljević 3.g i Josip Burečić 2.c pod vodstvom profesora Joška Kneza odigrali su grupnu fazu natjecanja. Sa srednjoškolcima iz Novog Marofa odigrali su rezultatom 2:2 te su izgubili od momčadi iz Zadra rezultatom 5:4.

Njihov mentor, profesor Joško Knez, izrazio je zadovoljstvo kvalitetom igre i ozbiljnošću pristupa naših učenika te se nada daljnjem napretku i ponovnom plasmanu sljedeće godine na natjecanju.

Tekst: Lea Budanko, 1.g
Fotografije: Joško Knez, prof.