Održani online sastanci predstavnika Hrvatske i Francuske na e-twinning projektu "ERAMUS+ suradnja između Hrvatske i Francuske". Na prvom sastanku razgovaralo se o suradnji i budućem partnerstvu u kojem su sudjelovali voditelji projekta Emmanuel Prevost i Martina Jerković s ravnateljem SŠ IM Drniš Hrvojem Pekasom i menagerom Philippe Blondel Instituta Familial Theas Montauban France. Na drugom sastanku predstavnice NP Krka Silvija Ćaleta i Nikolina Lučić zajedno s voditeljima projekta razgovarale su o mogućnostima koje nudi NP Krka za učenike kroz edukaciju i rad te uvjetima obavljanja radne prakse za učenike iz Francuske.