ADVENT srednjih škola RH

Nacionalni projekt - ADVENT srednjih škola RH u organizaciji Ekonomsko-birotehničke i trgovačke škole Zadar i Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš na temu: Kultura i gospodarstvo pokrenule su nastavnice Tatjana Bašić, Tajana Anzulović i Martina Jerković. Projekt uključuje 24 škole u Republici Hrvatskoj. Razglednicu su izradili učenici vježbeničke tvrtke Leaforyou d.o.o. iz 4g razreda smjer ekonomisti koji promovira djelatnost vježbeničke tvrtke, prirodne kulturne i gospodarske vrijednosti drniškog kraja.

Posebna je vrijednost Adventskog kalendara u tome što svaki prozorčić skriva jedan video uradak, a koji su osmislili učenici svih škola zajedno sa svojim mentorima.

Dakle, u predblagdansko vrijeme svaki dan, otvaramo po jedan prozorčić iza kojeg se skriva "slatko" iznenađenje, odnosno kreativni video-uradak učenika iz škola koje sudjeluju u projektu (Zadar, Drniš, Split, Šibenik, Čakovec, Beli Manastir, Daruvar, Slavonski Brod, Požega, Vukovar, Krk, Donji Miholjac, Gospić, Dubrovnik, Zagreb, Bjelovar... ).

Otvaranje prozorčića možete pratiti na poveznici: ADVENT SREDNJIH ŠKOLA RH