Održan drugi online sastanak na e-Twinning projektu - "Covid-19 novi posao u europskom turističkom sektoru"

Održan je drugi online sastanak na e-Twinning projektu - "Covid-19 novi posao u europskom turističkom sektoru".

Učenici Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš, treći razred, smjer ekonomisti, junior ambasadori EU parlamenta Gabriela Bitunjac, Mia Džapo, Danijel Goreta, Marija Marin i Katarina Knežević predstavili su ukratko neke od znamenitosti lokalnog kraja i domovine te znanje o Francuskoj.

Video naših učenika možete pogledati OVDJE.

Ostale kolege uključene u projekt ispričale su se obiteljskim i zdravstvenim razlozima. Sastanak su vodili profesori Martina Jerković i Emmanuel Prevoust.

Martina Jerković univ.spec.oec.