Posjet hotelskom naselju AmAdria Park i hotelu D-resort Šibenik

Učenici 1.f i 2.f razreda Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš bili su na terenskoj nastavi u hotelskom naselju AmAdria Park i hotelu D-Resort Šibenik.

U AmAdria Parku nas je dočekao direktor hotela Jure, gosp. Ante Pavić. U njegovoj pratnji učenici su obišli sve poslovne prostorije hotela. Fokus obilaska bio je na kuhinjskom bloku hotela i blagovaonici, odnosno restoranu. Učenici su upoznali način i sustav rada počevši od prijema gostiju, smještaja te svih ugostiteljskih usluga koje hotel nudi. Nakon obilaska hotela, učenici su posjetili kongresni centar gdje se upravo odvijao skup farmaceutskih tvrtki.

Potom smo otišli u hotel D-Resort Šibenik gdje nas je dočekao F&B manager koji nas je proveo kroz restoran i kuhinju restorana.

Cilj izleta bio je upotpuniti teorijska znanja o ugostiteljskoj djelatnosti, hotelijerstvu i restoraterstvu.

Nastavnik:
Siniša Jelovčić, prof.