Učenici naše škole sudjelovali u međunarodnom eTwinning projektu "European correlations"

Učenici 3.A razreda naše škole, pod mentorstvom prof. Olge Nerlović i prof. Zlate Bilandžije, od siječnja 2021. do lipnja 2021. godine, sudjelovali su u međunarodnom eTwinning projektu "European correlations".

Službena potvrda o kvalitetno odrađenom projektu te izvanrednom učeničkom zalaganju tijekom provedbe, stigla je 08.10.2021, u obliku "Nacionalne oznake kvalitete".

Nacionalna oznaka kvalitete dodjeljuje se učiteljima koji su surađivali na izvrsnim eTwinning projektima i znači da je projekt dosegnuo određenu razinu kvalitete u njihovoj zemlji.

Projekt "European correlations" dobio je nacionalnu oznaku kvalitete zahvaljujući radu i trudu učenika 3.A razreda na čemu im zahvaljujemo i čestitamo.