eTwinning - Christmas Card Exchange 2020. / Razmjena božićnih čestitki 2020.

Međunarodni projekt pod imenom Christmas Card koji već više od 13 godina ide u programu eTwinninga u koji smo bili uključeni od strane autorice Sonie Savez je zatvoren.

Bilo nam je zadovoljstvo sudjelovati i doprinijeti božićnom veselju izradom prigodnih poslovnih čestitki primjenom RRR pri ručnoj izradi i uporabom web tool 2.0 alata. Iako je nastupio djelomični lockdown naše čestitke imale su put i mjesto do svekolike javnosti u prostorima Gradske knjižnice Juraj Šižgorić Šibenik.

Hvala svima na suradnji učenici ekonomisti i pomoćni administratori Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš.

Naše aktivnosti pogledajte na Sway-u OVDJE.

Voditeljica projekta u SŠ Ivana Meštrovića Drniš
Martina Jerković univ.spec.oec.