Završen međunarodni eTwinning projekt Wellnes 4 prehrana, obrazovanje, vježbanje i eMocionalno učenje koji je započeo u mjesecu siječnju, a u kojem su sudjelovali nastavnici i učenici iz Hrvatske, Turske, Ukrajine, Italije, Portugala i Albanije ukupno 12 nastavnika i 70 učenika.

Život čovjeka povezan je s tijelom i umom, moralnom i smrtnom, mentalnom i materijalnom, emocionalnom i umjetnom inteligencijom. Naša motivacija leži na djelovanju čovjeka koji sam pokreće promjene za svijet. U postizanju ovoga glavni cilj projekta je bio odgovoriti na suvremene globalne izazove.

Pojedinosti u nastavku objavljene na web stranici škole, Facebook Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš škola ambasador Europskog parlamenta i Facebook Škole ambasadori Europskog parlamenta.

Voditeljica projekta u Srednjoj školi Ivana Meštrovića Drniš
Martina Jerković univ.spec.oec.