Dani otvorenih vrata škole

Dragi osmaši, bliži se vrijeme donošenja važne odluke o izboru srednje škole. Zanima vas koja usmjerenja možete upisati? U koje se izvannastavne aktivnosti možete uključiti? U koje projekte je uključena škola? Kakve su rezultate učenici ostvarili na državnim natjecanjima? Koji se strani jezici u njoj uče? ...

Odgovore na ova i mnoga druga pitanja dobili su učenici Osnovne škole Antuna Mihanovića Petropoljskog u Drnišu na Danima otvorenih vrata škole koji su realizirani tijekom prošlog tjedna, u razdoblju od 8. do 11. lipnja.

U sklopu promocije održana su predavanja učenicima osmih razreda u područnim školama Gradac, Drinovci i Oklaj te u matičnoj školi u Drnišu. Predavanja je realizirala pedagoginja Anita Goreta, mag.paed. i mag.educ.philol.franc. uz doprinos knjižničarke Robertine Hrstić, prof.hrv. i mag.bibl.

Anita Goreta, mag.paed. i mag.educ.philol.franc.