Završen eTwinning projekt "A treasure called water"

Postavljanjem živopisnog i interaktivnog platna Sway na web stranice škole i Facebook stranicu Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš škola ambasador EU parlamenta završen je međunarodni eTwinning projekt učenika 1.G razreda smjer ekonomisti "A treasure called water".

U projektu su sudjelovali učenici iz 4 države i to: Hrvatske, Španjolske, Italije i Turske. Projekt je trajao 9 mjeseci i u svakoj školi-sudionici projekta završavaju aktivnosti različitim oblicima diseminacija.

Naši učenici uključeni u projekt kao i učenici junior ambasadori EU kroz svoje radove promicali su vrijednosti Zelene ekonomije a završno su izradili virtualnu izložbu radova.

Voditeljica projekta
Martina Jerković univ.spec.oec.