EU direct Šibenik u posjetu Srednjoj školi Ivana Meštrovića Drniš

U Srednjoj školi Ivana Meštrovića Drniš predstavnik Europe Direct Šibenik Stipe Španja u pratnji kolegice Marijane Baltić održao edukativno predavanje u prostorima NP Krka na kojem je junior ambasadore EU parlamenta drugog i trećeg razreda smjer ekonomisti upoznao o svim bitnim informacijama za Europsku uniju općenito, kao i o njezinim politikama i programima, te pravima i mogućnostima za građane s posebnim osvrtom na Erasmus+ programe koji najviše zanimaju srednjoškolske učenike.

Ovim se predavanjem aktivno promiču vrijednosti EU u Šibensko-kninskoj županiji.

Senior ambasadorica EU parlamenta
Martina Jerković