Održana videokonferencija s hrvatskom europarlamentrakom Romanom Jerković

U petak 21. svibnja uspješno je održana videokonferencija s hrvatskom europarlamentarkom Romanom Jerković organizirana u suradnji dviju škola Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš Prve riječke hrvatske gimnazije i naših senior ambasadora.

Naše junior ambasadorice Katarina, Lana, Laura, Karla, Marija, Petra i Gabrijela postavljale su pitanja o energetskoj neovisnosti, obnovljivim izvorima energije, Covid putovnicama klimatskoj neutralnosti na koja su dobili vrlo iscrpne odgovore od gospođe Romane Jerković.

Podršku našim juniorkama na prvom susretu s europarlamentarkom uz sve druge prisutne dali su i učenici prvog razreda ekonomista pozorno slušajući sve o čemu se razgovaralo upijajući nove informacije i znanja. Hvala svima!

Martina Jerković univ.spec.oec.