Održano online izlaganje/radionica u organizaciji Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš, Prve riječke hrvatske gimnazije i CIEP Osijek

U sklopu programa Škola ambasador europskog parlamenta EU u svakodnevnom životu i države članice EU junior ambasadori Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš s mentoricom proveli su aktivnosti istraživanja jela koja obilježavaju pojedinu članicu Europske unije te izradu male knjižice EU - tradicionalna jela.

14.5.2021. održano je online izlaganje/radionica gospođe Tanje Popović Filipović iz CIEP Osijek u kojoj su sudjelovali junior ambasadori dviju škola sa svojim mentorima Marko Mičićem i Martinom Jerković. Teme o kojima je bila riječ su bile države članice EU, potrošnja hrane, prava potrošača, oznake na hrani u EU i sl. Vrlo edukativno i korisno predavanje s svrhom razvijanja i povećanja razine svijesti kod naših učenika o potrošnji hrane i potrošačkim pravima.

Martina Jerković univ.spec.oec.