GOAT Talks s Danicom Kragić Jensfelt

Učenici Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš sudionici pilot projekta Škola budućnosti iz prvog, drugog i trećeg razreda smjer ekonomisti, nakon predanih prijedloga opisa rješenja problema sudjelovali su 20.4.2021., s početkom u 13:30h zajedno s ukupno 700 prijavljenih sudionika na organiziranom predavanju putem platforme Teams. Organizator predavanja uz STEM A1 bila je Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić Ogulin.

Predavanje na temu: Robotika i umjetna inteligencija - kakva nas budućnost očekuje? održala je najuspješnija hrvatska znanstvenica u Europi inspirativna Danica Kragić Jensfelt, profesorica i članica Švedske kraljevske akademije i inženjerka znanosti.

Voditeljica tima učenika SŠ Ivana Meštrovića Drniš
Martina Jerković univ.spec.oec.