Najbolji učenici na prijemu kod gradonačelnika

Učenici Srednje škole Ivana Meštrovića u Drnišu koji su osvojili prva mjesta na županijskim natjecanjima iz različitih nastavnih predmeta, pozvani su na prijem kod gradonačelnika Drniša Josipa Begonje u ponedjeljak 7.4.2014. u 10:30 sati.

Primanju se nazočili pobjednici županijskih natjecanja iz povijesti, geografije, informatike, biologije i kemije te učenik koji je osvojio prvo mjesto na međužupanijskom natjecanju i upućen je na državno natjecanje iz područja elektro-struke (obrt). Prijemu su bili nazočni i nastavnici-mentori uspješnih učenika te ravnatelj škole i pedagoginja koja je administrativno upravljala natjecanjima.

Gradonačelnik je čestitao nastavnicima i učenicima i uručio im prigodne poklone te im zaželio još puno uspjeha u radu.

Donosimo listu učenika i mentora koji su dobili pohvalu gradonačelnika.

Prvo mjesto na međužupanijskom natjecanju

ELEKTRO-STRUKA – mentor: Mario Jukica

1. Mate Goreta II. ce elektromehaničar – ide na državno natjecanje

Prva mjesta na županijskom natjecanju