Ukrašavanje interijera školske zgrade za nadolazeći Uskrs

Učenici Srednje škole Ivana Meštrovića 2.g (ekonomisti) i 1.g (ekonomisti) razreda, članovi sekcije "Mladi knjižničari", ukrasili su školu povodom nadolazećeg Uskrsa, vođeni profesoricom Ivanom Juričev Jelovčić i školskom knjižničarkom Robertinom Hrstić.

Veseli zbog rada na panoima likovno-poetskog i informacijsko-istraživačkog sadržaja, učenici su izrazili i tugu zbog naglog odlaska u online oblik nastave. Naime, svi razredi, osim završnih razreda, prešli su zbog županijske preporuke na online model te će tako spojiti online nastavu s proljetnim praznicima.

Veselje ukrašavanja škole pršti iz trodimenzionalnih panoa punih zečića, pilića i uskrsnih pisanica koje možemo vidjeti na fotografijama.

Plakat informacijsko-istraživačkog sadržaja izradili su ekonomisti 1.g razreda: Ivan Čulina, Šimun Dželalija, Ante Malenica, Danijel Mihaljević i Duje Vranjković.

Plakate likovno-poetskog sadržaja izradile su učenice 2.g razreda (ekonomisti): Gabriela Bitunjac, Mia Džapo, Lana Elez, Anđela Paklar i Ela Vukušić, a u zadnji tren u pomoć su im priskočile i „Mlade knjižničarke“ iz 1.a razreda (gimnazija): Nika Duvančić, Anamarija Jukica i Andrea Šarić.

Fotografije i tekst: Robertina Hrstić, mag.bibl.