Promidžbena kampanja sveučilišnih studijskih programa Hrvatskog vojnog učilišta

Promidžbena kampanja sveučilišnih studijskih programa na Hrvatskom vojnom učilištu zanimanja pilot i svih ostalih prijema u Oružanim snagama Republike Hrvatske u srednjim školama provedena je i u Srednjoj školi Ivana Meštrovića Drniš za sve maturante.

Kampanju su provodili pripadnici promidžbenog tima Oružanih snaga RH i djelatnici Područnog odsjeka za poslove obrane Šibenik. Učenici su sa velikim zanimanjem slušali predavanje i gledali promidžbeni film koji je izrađen upravo u svrhe promocije studijskih programa Hrvatskog vojnog učilišta.