"Kad se male ruke slože..."

Ako je u radu spas (Labor omnia vincit), onda su "spašeni" svi akteri današnje radionice pod vodstvom gospođe Divne Stančić.

Učenice 3g i 4g razreda sudjelovale su na radionici povodom nadolazećih blagdana i izradile kreativne aranžmane, vijence, božićne ukrase...

Ovim putem zahvaljujemo se na predanosti i nesebičnosti gospođe Divne kojoj ime zaista pristaje. Svojim životnim iskustvom i pozitivnim načinom koračanja kroz život, sve nas je nadahnula i potaknula na razmišljanje. Hvala vam još jednom!

Svi radovi biti će izloženi na tradicionalnom božićnom sajmu naše škole.

Pozivamo sve građane grada Drniša da nas posjete, razgledaju ponudu te pronađu nešto za sebe.

U priloženim fotografijama možete pogledati dio kreativnih i inovativnih radova.

prof. Dražen Trogrlić