Profesorice Olga Nerlović i Zlata Bilandžija sudjelovale na 11. stručno-metodičkom skupu učitelja i nastavnika matematike u Puli

11. stručno-metodički skup učitelja i nastavnika matematike "Metodika nastave matematike u osnovnoj i srednjoj školi" održao se od 14. do 16. studenog 2019. godine u Puli. Tema skupa je bila "Geometrija u nastavi matematike".

Uz niz zanimljivih radionica i predavanja izlaganje su održale i profesorice Olga Nerlović i Zlata Bilandžija. U predavanju su se osvrnule na projekt "Meštrović battle" odrađen prošle školske godine u sklopu kurikuluma nastave matematike, u suradnji II. Gimnazije iz Splita i Srednje škole Ivana Meštrovića iz Drniša.

Pri evaluaciji projekt je ocjenjen kao jako zanimljiv te su učenici SŠ Ivana Meštrovića Drniš dobili velike pohvale od strane profesora matematike iz cijele Hrvatske.