Proslava Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Datum Dana kruha povezan je sa Svjetskim danom hrane kako bi se podigla svijest o važnosti zdrave prehrane, ekološke proizvodnje i očuvanju biološke raznolikosti.

Proslava Dana kruha i dana zahvalnosti za plodove zemlje održala se u našoj školi i na skalinama gradske Pijace u mjesecu listopadu. Na datum Dana kruha u prostorijama škola postavljena je izložba plodova zemlje užeg zavičaja, kruha i drugih krušnih proizvoda i različitog sjemenja.

Profesorice Filipa Kontić, Silvija Sunara Ćevid i dipl.kateheta Veronika Kosor svojim su sugestijama i pomoći učenicima naše škole pomogli u realizaciji svih aktivnosti. Na štandu naše škole, izložili su brojne kolače te ih prodavali u humanitarne svrhe.

Zahvaljujemo se svim učenicima, roditeljima i nastavnicima koji su doprinijeli obilježavanju ovog dana.