Održano natjecanje iz Poduzetništva

21. veljače 2019. u Srednjoj ekonomskoj školi Šibenik održano je Međužupanijsko natjecanje iz discipline Poduzetništvo. Nekadašnji Savršeni ekonomist izmjenama je dobio naziv natjecateljska disciplina Poduzetništvo.

Novom modelu natjecanja pristupilo je sedam timova iz sedam dalmatinskih srednjih škola. Sudionici natjecanja, zajedno sa svojim profesorima mentorima bili su:

• Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar
  • Ekonomsko-birotehnička škola Split
  • Komercijalno-trgovačka škola Split
  • Srednja škola Biograd na Moru
  • Srednja škola Ivana Meštrovića Drniš
  • Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića Sinj
  • Ekonomska škola Šibenik

Boje naše škole branile su učenice četvrtog razreda smjer ekonomist Karla Begonja, Marina Pecolaj i Anamarija Sikavica s mentoricom Martinom Jerković univ.spec.oec.

Nakon izrađenih Poduzetničkih projekata i prezentacija na temu Zdrava hrana, prosudbeno povjerenstvo je ocijenilo najboljim poduzetnički projekt Komercijalno-trgovačke škole Split.