Dan maturanata – norijada

Povodom završetka srednjoškolskog obrazovanja oko 12 sati učenici četiri završna razreda naše škole okupili su se odjeveni u majice s prigodnim natpisima u gradskom parku podno spomenika nulte kategorije Vrelo života poznatog kipara Ivana Meštrovića. Uz neizostavnu glazbu, ples, žvižduke, još jednom su se pozdravili s ustanovom u kojoj su neki proveli tri, a neki četiri lijepe godine svoje mladosti.

Tradicionalnom pjesmom i povicima na gradskom trgu Poljani učenici su pozdravljali nastavnike, razrednike, ravnatelja i osoblje škole. Slavlje naših maturanata nastavilo se povorkom gradskim ulicama uz pjesmu i svirku te u obližnjem ugostiteljskom objektu gdje su brojni znali provesti povremene neopravdane nastavne satove "kave".