Održano školsko natjecanje "Mladi poduzetnik"

U utorak, 31. siječnja 2017. godine održano je školsko natjecanje "Mladi poduzetnik" na kojem su sudjelovale tri ekipe 4. razreda smjera Ekonomist pod vodstvom mentorice Martine Jerković univ.spec.oec.

Učenici su rješavali integralni zadatak u kojem su trebali pokazati svoju kreativnosti, inovativnosti i primijeniti teorijska znanja iz stručnih predmeta Poduzetništvo, Marketing, Računovodstvo, Poslovne komunikacije, Osnove ekonomije, Društveno odgovorno poslovanje, te Hrvatskog i stranog jezika.

Ekipe koje su sudjelovale na natjecanju ostvarile su sljedeće rezultate:

LOZINKA/RAZRED/OSTVARENI BODOVI

• PAS / 4.G / 83/100
  • GGEZ  / 4.G / 69/100
  • MEDO / 4.G / 64/100

1. mjesto (Anamarija Ćoraš, Mirela Čanić i Roko Matić)

Svima čestitke na sudjelovanju i ostvarenom rezultatu, a učenicima koji nastavljaju na Međužupanijsko natjecanje koje će biti održano 02. ožujka 2017. u Biogradu na moru, želimo puno uspjeha i sreće!