Blagdanski ugođaj u školi

Pripreme za Europski tjedan strukovnog obrazovanja privedene su kraju. Vrijedni učenici strukovnog obrazovanja smjera ekonomisti pod vodstvom profesorice Martine Jerković univ.spec.oec. pokazali su svoju kreativnu stranu i pripremili bogat asortiman blagdanskih dekoracija koje će izložiti u jutarnjim satima na prodajno-informativnom štandu od 6. do 7. prosinca 2016. godine, na gradskom trgu Poljani i ispred ispostave NP Krka

Osim aktivnosti na prodajno-informativnom štandu u tjednu strukovnog obrazovanja učenici trećeg i četvrtog razreda ekonomske škole posjetit će Osnovnu školu Antun Mihanović Drniš, a sve u svrhu promocije strukovnih zanimanja i informiranja učenika osmih razreda o mogućnostima koje im može pružiti Srednja škola Ivan Meštrović Drniš.

Prigodom obilježavanja Europskog tjedna strukovnog obrazovanja u kojem sudjeluju brojne strukovne škole diljem EU u raznim aktivnostima, učenici smjera ekonomist su u sklopu Božićnog sajma vježbeničkih tvrtki uredili školu u blagdanskom ugođaju. Svi su aktivno sudjelovali u nabavci prirodnih materijala koje su donosili iz različitih mjesta Drniške općine i aktivnostima uređenja. Početkom adventa škola je osvanula u prekrasnom Božićnom ugođaju.