Održana svečana dodjela svjedodžbi državne mature

U Srednjoj školi Ivana Meštrovića Drniš dodijeljene su danas svjedodžbe učenicima koji su uspješno položili državnu maturu.

Ove je godine iz razreda gimnazije, ekonomije i elektrotehnike na državnu maturu izašlo 69-ero učenika. Ravnatelj škole Ivan Zeljko drži da su profesori zadovoljni uspjehom učenika.

"I ove su godine najistaknutiji, oni koji su sve četiri godine prolazili s ocjenom odličan, dobili prigodne darove. Imamo šestero učenika pa je red da ih spomenemo: to su Baković Lucija, koja je završila ekonomiju, Aleksić Antonio, koji je završio elektrotehniku i četvero učenika iz gimnazije - to su: Puncet Tomislav, Radas Jere, Silov Tomislava i, posebno sam istakao, Bilić Ivana, koja je sve četiri godine prošla s 5.0", zaključio je ravnatelj Zeljko.

Mnogi su među njima, uglavnom gimnazijalci, uspjeli upisati fakultete koji su im bili prvi izbor.

Sretno vam bilo!

Izvor: Radio Drniš