Naši maturanti proslavili zadnji dan nastave

Maturantima diljem Hrvatske danas je posljednji dan srednje škole. Mnogi se tako od škole oproštaju na trgovima, kafićima uz pjesmu, ples i na već njima svojstven način, pa tako i naši srednjoškolci.

U Drnišu srednjoškolsko obrazovanje završava 80-ak maturanta, a njih oko 70 za mjesec dana očekuju glavni ispiti državne mature.

No, prije toga imaju maturalni ples koji će se održati ovaj petak u ugostiteljskom objektu Atrium na Tromilji, a sugrađanima, obitelji i prijateljima u svečanom izdanju maturanti će se predstaviti tradicionalnim špalirom na drniškoj Poljani.

Izvor: Radio Drniš