Održani Dani otvorenih vrata u našoj školi

Srednja škola Ivana Meštrovića organizirala je četvrtak 6. i petak 7. svibnja Dane otvorenih vrata. Školu su posjetili učenici Osnovne škole Antuna Mihanovića Petropoljskog Drniš koji su iz prve ruke, kroz praktične primjere srednjoškolaca i nastavnika upoznati s programima koje naša škola nudi.

Uz pregršt informacija i prezentacija, učenici - posjetitelji su mogli uživati i u slasticama koje su pripremili budući konobari te su pokazali zadovoljstvo prijemom, a mi se nadamo i upisu naših osnovaca u brojne i kvalitetne programe koje nudimo.