Uspješno proveden projekt Industry Studio

Učenica Srednje škole Ivana Meštrovića Drniš smjera ekonomist Antonia Lilić uspješno je provela projekt Industry Studio u suradnji s udrugom Bioteka iz Zagreba.

Pri provođenju radionica imala je veliku pomoć Martine Jerković univ.spec.oec. prof.izvrstan savjetnik, koja je svojim stručnim znanjem doprinijela finalnom ishodu samoga projekta koji je bio podijeljen na 5 radionica koje je učenica provela sa svojim kolegama iz 1.g razreda.

Radionice su se provodile od 3. ožujka do 6. svibnja. Cilj radionica je bio promoviranje lokalnog poduzetništva koristeći digitalne alate. Na ovaj način su polaznici radionica usvojili temeljna znanja koja su potrebna kako bi promovirali svoj posao te je za očekivati da će svoje stečeno znanje iskoristiti na najbolji način.