[VIDEO] Hrvatska turistička kutija iznenađenja na HRT-u

EPAS junior ambasadorice Lana Lucić, Lara Tarle, Marija Baković i Antonija Lovrić iz prvog razreda smjer ekonomisti i Lea Budanko iz trećeg razreda ekonomista s mentoricom Martinom Jerković sudjelovale u snimanju TV priloga kojim su predstavile Hrvatsku turističku kutiju iznenađenja na nacionalnoj televiziji HRT.

Uz naše učenice i nastavnicu, KUD Petrovo Polje s voditeljem Antom Bojčićem plesom Biračko kolo uz zvukove diplara Mile Vujovića ispred Crkve Presvetog Otkupitelja u Otavicama oplemenili su snimanje TV priloga.

TV prilog je emitiran 03.05.2024. godine u HRT vijestima i u emisiji Hrvatska danas. Obje snimke pogledajte u nastavku.