SŠ IVANA MEŠTROVIĆA - Poljana 1, 22320 Drniš, tel: (022) 886 114, fax: (022) 886 933, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Uređen EPAS kutak u našoj školi

. Objavljeno u Novosti

Naši junior ambasadori Lana Lucić, Antonija Lucić, Lara Tarle, Marija Baković i Marijana Mrčela iz prvog razreda ekonomista i ekonomisti Josipa Čavala, Petra Ivić, Marta Dželalija, Luca Bojčić, Lana Cigić i Ivan Duran iz drugog razreda sa senior ambasadoricom Martinom Jerković uredili su novim materijalima EPAS kutak u našoj školi.

Osim novih informativnih brošura i onih koje su sami EPAS ambasadori izradili o EU učenici su instalirali i plakate koji su stigli iz EU direct Šibenik a informativno sve podsjećaju na nadolazeće izbore za EU parlament.

Galeriju fotografija možete pogledati OVDJE.

#IskoristiSvojGlas #ZAJEDNOZAEU #togetherEU #EE2024 #EPAS #EUIzbori2024 #FirstTimeVoters #AmbassadorSchools

PROGRAMI