Naša škola osvojila nagradu u Konzumovoj akciji "Mali veliki talenti"

Naša Škola sudjelovala je u Konzumovoj akciji pod nazivom "Mali veliki talenti" za srednje i osnovne škole te dobila materijale za likovni rad s učenicima, koje možete vidjeti na slici.

Ovom viješću želimo zahvaliti pedagoginji prof. Aniti Pavletić - koja je Školu za istu akciju prijavila, psihologinji prof. Marijani Mijat - koja je prikupljene kupone protokolirala te našim učenicima koji su marljivo i zdušno kupone dobivene pri kupovini u dućanima Konzuma ubacili u kutijicu u školskoj knjižnici ili poslali skeniranim kodom na Konzumovu mrežnu stranicu.

Materijali se nalaze u školskoj knjižnici i već su ušli u uporabu.

Zahvaljujemo svima.

Tekst i fotografije: Robertina Hrstić, mag.bibl.