SŠ IVANA MEŠTROVIĆA - Poljana 1, 22320 Drniš, tel: (022) 886 114, fax: (022) 886 933, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Profesorici naše škole Martini Jerković dodijeljena Europska oznaka kvalitete za eTwinning projekte "Euro new currencey" i "eSafety first"

. Objavljeno u Novosti

Danas je profesorici naše škole, Martini Jerković univ.spec.oec., dodijeljena Europska oznaka kvalitete (European Quality Label - EQL) za eTwinningove projekte "Euro new currencey" i "eSafety first".

Riječ je o prestižnoj nagradi, a tome u prilog ide činjenica kako su projekti zadovoljili kriterije Okvira oznake kvalitete i dobili Europsku oznaku kvalitete koju dodjeljuje European School Education Platform sa sjedištem u Briselu.

Tijekom prošle jeseni našoj školi dodijeljene su Nacionalne oznake kvalitete za provedene eTwinningove projekte. Nacionalne oznake kvalitete za eTwinningove projekte "Euro new currency"i "eSafety first". Projekti su tijekom školske godine 2022./23. provedeni kroz nastavu strukovnih predmeta ekonomske grupe predmeta Poslovne komunikacije, Osnove ekonomije i Vježbenička tvrtka s učenicima zanimanja ekonomist.

U projektu "eSafety first" sudjelovali su vrijedni učenici ekonomisti učenici trećeg razreda Antonio Blažević, Ana Dvorski, Josipa Goreta, Ana Vukušić i Lea Budanko a u projektu "Euro new currency“ Josip Vlaić, Ivana Čulina, Lana Čarapić, Ana Močić i Dinko Lucić.

PROGRAMI