Božićne čestitke učenika eTwinning projekta "Sudjelujmo u EU izborima 2024!"

Učenici i nastavnici na eTwinning projektu "Sudjelujmo u EU izborima 2024!", žele Vam sretne blagdane.

Prema planiranim aktivnostima projekta i kreiranim međunarodnim radnim timovima koji broje ukupno 72 učenika izrađeno je pet božićnih čestitki iz Europe.

Iz naše škole pod mentorstvom Martine Jerković univ.spec.oec., sudjelovali su učenici: Ana Dvorski, Lea Budanko, Josipa Goreta, Ana Vukušić, Lana Čarapić, Antonio Blažević, Hrvoje Durdov, Antonia Lilić, Luca Bojčić i Marija Copić.

Božićne čestitke izrađene su korištenjem IKT alata u suradničkom radnom okruženju. Učenici su upoznali običaje, tradiciju i zanimljivosti drugih zemalja vezane za Advent i Božić, a izradom vlastite čestitke promovirali su kulturu i običaje svog sela, grada, kraja i države te time doprinijeli održanju žive tradicije i običaja u vrijeme božićnih blagdana.